Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    До побачення, ялинко!
Дякуємо вам за добро, яке ви несете у своїх виставах! Ми завжди з нетерпінням чекаємо на зустріч з гарними казковими героями, особливо у новорічні свята, бо не тільки наші діти отримують колосальне задоволення, а й ми, дорослі, поринаємо  у прекрасний і, на жаль, вже такий далекий світ безтурботного дитинства.

Так приємно читати відгуки наших глядачів, особливо, коли вони йдуть від самого серця, тому що це і є найкраща оцінка творчості усього колективу.       
     
До новорічних та різдвяних свят у 2009 році театр готувався майже  в авральному режимі, бо насиченість заходів листопада-грудня (прем’єра, ювілей театру) у перемішку з карантином та хворобами працівників створили неабияке напруження.

Та врешті-решт  незмінне чуття автора, беззаперечний акторський талант та майстерність творчих працівників з багаторічним досвідом роботи у театрі, у найкоротший термін  створили прекрасну нову зимову казку під назвою  «Новорічна фантазія».

    Головним героєм  стало маленьке веселе Тигреня, яке зі своєю подружкою Мавпочкою відправилося на День народження Слоненяти. Аж тут з’ясувалося, що Тигрика чекають і на іншому святі, Новорічному…

Звичайно ж, не обійшлося й без казкових перешкод у вигляді капостей Баби Яги та злючки Дюдюки. Але справжні друзі подолали усі неприємності і вчасно потрапили на зустріч з Дідом Морозом і Снігуронькою.

     Насичена гарною музикою, піснями і танцями героїв казкова історія разом з веселими іграми біля ялинки створили дітям і дорослим справжній святковий настрій, а цукерки та подарунки, отримані від Дідуся Мороза і Снігуроньки, підсолодили  неминучу хвилину розставання.

Тож до зустрічі у наступній новорічній казці!

January 19, 2010, 1:25 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100