Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Швидко, дешево й… красиво
Цієї неділі, 24 січня 2010 року на сцені театру знову ожили герої довго й давно відпочиваючої вистави «Солом’яний бичок і рок-група «Козачок» за п’єсою Всеволода Нестайка. Друге дихання цьому твору подарував  режисер-постановник, заслужений артист України Анатолій Поляк.

Брак акторів чоловіків у театрі два роки тому створив умови, неможливі для подальшого прокату декількох вистав.  А  поява у колективі молодого, але дуже талановитого актора Володимира Шапошника (минулорічного випускника Дніпропетровського театрального коледжу) поставила цілий ряд прекрасних робіт театру у довгу чергу на поновлення. 

Три дні, які виділив Анатолій Поляк зі свого напруженого графіка, не тільки повністю реанімували виставу, а й надали їй нового, цікавого звучання. Твір Всеволода Нестайка, зібраний у «віночок» з декількох українських народних казок, з чудовим музичним оформленням Василя Якубовича та яскравими ляльками й декораціями заслуженого працівника культури України Анатолія Павлика, був гідно оцінений глядачами.

Сподіваємося, що відтепер весела рок-група «Козачок» буде часто радувати своїх маленьких шанувальників і у театрі, і на різних майданчиках міста та області.
January 26, 2010, 6:00 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100