Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    «Вересневі» відсвяткували і попрощалися
         Після заданого черкащанами настрою, усіх учасників «Вересневих самоцвітів», які виступали на нашій сцені, глядачі зустрічали бурхливими оплесками.
   Очікувану реакцію викликала і чарівна казка про Аладіна у виконанні запорізьких лялькарів. Особливо сподобалися яскраві декорації та ляльки. Дуже раділа дітвора і справедливому покаранню підступного Джафара, і гарному закінченню любовної історії Аладіна та принцеси Будур. А про магічну появу величезного Джина з лампи і говорити не доводиться, особливо зачаровувало малечу його перетворення на велетня. Приємне враження залишилося у глядачів і від стилізованого акторського вбрання. Одним словом, виступ був гідний.
   Лісові пригоди пана Коцького, які розіграли криворожан
и, теж знайшли своїх прихильників. За кумедними перипетіями, що трапилися з ледачкуватим Котом та лісовими мешканцями, уважно слідкували глядачі протягом усієї вистави, часом підтанцьовуючи на своїх місцях під запальний музичний супровід.
   Гарні враження і веселий настрій створила і наша вистава за п’єсою М.Супоніна «Бука», особливість якої полягає в активній участі дітвори протягом усього дійства. Голосно виспівувала малеча разом з Ведмедиком пісеньки квітів та із задоволенням збирала мед працьовитими бджілками. А потім, як і вимагала драматургія, усі глядачі з великим азартом рятували плетеного Буку від загибелі у спицях майстерного Вовка.
  Не менше захопливих відгуків і гучних оплесків отримали і останні учасники Свята, херсонські лялькарі, які показали ексцентричну комедію «Цирк Шардам»
Д.Хармса. Весело реагувала дітвора на намагання Віслюка стати цирковим артистом, але деякі постановочні моменти, що стосувалися його «розправи» за невизнання артистичних здібностей, викликали негативну реакцію дорослих. Та у цьому якраз і є суть вистави: якщо до справи береться нерозумний Віслюк, гарного результату не чекайте.
   Після дружніх розмов та обміну творчими ідеями щодо розвитку мистецтва граючої ляльки, гості роз’їхалися по домівках, забравши із собою гарні враження, позитивний настрій, оригінальні сувеніри та фото на згадку.
   А нашому колективу залишили спогади про творче спілкування, роздуми про життя і мистецтво, різні сувеніри і справжній, неймовірних розмірів, херсонський кавун, який колеги привезли у подарунок.
   Але наша участь у програмі Свята на цьому не закінчилася. 28 вересня, на території музею-заповідника «Хутір Надія» ми провели показ вистави для дітей «Як Кошеня вчилося» І.Мельника та організували виставку поліграфічної продукції.
  На стаціонарі встигли привітати і розважити серпнево-вересневих іменинників, провести ігрову програму з кумедними клоунами «Подорож у казку», а також організували виставку дитячих малюнків «Дарунок театру».
   Усі глядачі і учасники Свята залишилися задоволені. Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» попрощалося до наступного року.     
  
October 2, 2013, 12:56 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100