Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    І відсвяткували чудово
  Напередодні свята усі причетні до організації заходів напружено думали, чим можна замінити традиційний конкурс малюнку на асфальті, на випадок вже набридлого щоденного дощу. Адже діти та їх батьки з нетерпінням чекали на свято. Та дякувати матінці-природі, з ранку 30 травня, яскраве сонечко швидко підсушило театральне подвір’я, тим самим даючи змогу провести усі заплановані заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

    Під веселі дитячі  пісеньки  навколо улюблених казкових героїв зібралися  учасники конкурсу, та отр
имавши кольорову крейду жваво приступили до створення шедеврів на тему «Моє веселкове дитинство». За 15 хвилин подвір’я  вже розквітло усіма барвами, а юні художники з радістю отримували перші призи.

     Наступний розіграш щорічного конкурсу «Кращий глядач сезону», який у цьому році відзначив свій 10-річний ювілей, відбувався вже у глядацькій залі. Під звуки урочистого маршу на сцену піднялися 12 учасників конкурсу. Першими  нагороди отримали двоє переможців: Котельников Павлик та Хабарова Ліза. Грамоти, медалі, іграшки і солодощі, і, звичайно ж, абонементи на безкоштовні відвідини вистав театру. Що ще потрібно для щастя маленьким театралам. 
   Свої заслужені призи отримали і учасни
ки конкурсу малюнку за сюжетом прем’єрної вистави «Мийдодір».
 А по закінченні вистави «Вовченятко з казкової торби» за п’єсою В.Гольцова, яку діти переглянули безкоштовно, «веселі старти»  з солодкими паличками та цукерками підсолодили неминучу хвилину прощання. 
Свято пройшло прекрасно.

May 30, 2010, 2:47 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100