Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    До професійного свята
  До свого професійного свята наш колектив підготував цілу розважальну програму.
18 березня був організований безкоштовний майстер-клас з ліплення виробів з солоного тіста. Майстриня Наталія Собінова дуже дохідливо пояснювала малечі методику ліплення і допомагала найменшим творити казкових персонажів. Дітвора радісно сприйняла повідомлення, що своїх кумедних котиків можна забрати додому.
  Після перегляду вистави «Чу-чу-чу…Бережіться Пікачу!» Н.Педько, яку дуже полюбляють і діти, і дорослі, юні глядачі демонстрували свої знання театральних вистав у казковій вікторині, а також весело виконували завдання на імпровізацію, зображуючи різних тварин і птахів.
   У неділю, 19 березня, до малечі на гостини завітав кумедний Карлсон. Привітавши іменинників і перевіривши їхні ігрові уміння, казковий гість вручив дітям подарунки. Потім дітвора весело грала і танцювала з забавним Карлсоном, за що і отримала солодкі гостинці.  
   Дорослі глядачі мали змогу ознайомитися з експонатами виставки меморіального музею М.Кропивницького, присвяченої творчості відомого українського композитора М.Лисенка.
   А наступними вихідними ми плануємо порадувати себе і глядачів прем’єрою нової вистави «Хитре Лисеня» В.Павловскіса, репетиції якої вже тиждень тривають у театрі під керівництвом режисера-постановника Ольги Гнатюк. 
March 21, 2017, 2:44 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100