Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Чумацькі побрехеньки про ніч напередодні Різдва
   Зважаючи на прохання наших відвідувачів, адміністрація театру знову повернулася до питання реанімації вистав «дорослого» репертуару, які по 3-4 роки знаходилися на вимушеному відпочинку (після звільнення у зв’язку з від’їздом трьох молодих акторів). 
   Після поновлення спектаклю «Собаче серце» настала черга гоголівської «Ночі напередодні Різдва». Постановка 2009 року свого часу була відзначена дипломом Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок «Лялькова веселка» у Запоріжжі, а актор Геннадій Стогодюк отримав диплом «За кращу чоловічу роль».
  Увесь минулий тиждень тривали репетиції «Ночі…» під керівництвом режисера-постановника, заслуженого діяча мистецтв України, Євгена Гімельфарба. А учора, 23 липня, оновлена робота була представлена на суд глядача. Молоді, але завзяті і талановиті актори Максим Борисов та Іван Кучерук, так органічно влилися у спектакль, що не тільки не погіршили, а й додали нових цікавих і яскравих фарб. Реакція глядача протягом вистави була тому найкращою оцінкою, а квіти і гучні аплодисменти – щирою подякою.
  «Ну що сказати, друзі? Вистава ожила. А разом з нею ожив і я. Вітаю!» - підсумував режисер, з надією на подальшу творчу співпрацю. 
July 24, 2017, 11:29 am

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100