Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Пофестивалили у Миколаєві
  Протягом 1-4 жовтня у Миколаєві відбувся Відкритий регіональний фестиваль театрів ляльок «Кришталева лялька». 
  Крім професійних колективів, у форумі брали участь і юні представники театральних студій, які переймають артистичний досвід у талановитих наставників при театрах ляльок.
  В рамках фестивалю також стартувала акція «Лялькова мапа України», для якої, за задумом організаторів, кожен театр-учасник мав презентувати свою ляльку, що буде символом цілого регіону.
  Під гучні оплески присутніх, маленька представниця театральної Кіровоградщини
одразу зайняла своє місце на ляльковій мапі.
   А на суд журі і глядача наші митці представили фантастичну казку «Таємниця рудого Жевжика» В.Нестайка. Публіка дуже тепло зустріла і сприйняла майстерну гру заслужених артистів України Лідії Черкашиної і Вікторії Ставріаніді-Стогодюк та акторів Володимира Кравченка і Івана Кучерука.
  Після гостинного прийому директорки Миколаївського обласного театру ляльок Терещенко Вікторії Петрівни, нашу делегацію зі словами щирої вдячності проводжав сам начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Димитров Михайло Федорович.
 Шкода, що наші митці не змогли залишитися на церемонію офіційного закриття фестивалю, програма якого передбачала загальне фото і розрізання величезного торта (щоб автобус не розпався на гвинтики, дорогу, точніше, напрямок від Миколаєва до Кропивницького, необхідно було подолати завидна). 
  Ми дуже вдячні організаторам фестивалю за запрошення і теплий прийом.
 Віднині наша театральна скарбничка поповниться Дипломом і сувенірним символом «Кришталевої ляльки». Дякуємо вам, колеги!
October 4, 2017, 4:39 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100