Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Готуємося до зимових свят
   З настанням листопада у театрі розпочинається напружена підготовка до зимових свят. Визначившись із постановкою (цього року будуть нові улюблені і сучасні мультяшні персонажі, але теж ростові ляльки), наші майстри, під керівництвом художниці-постановниці Оксани Шарій, з ранку до вечора ліплять та офактурюють майбутніх казкових мешканців, а також виготовляють реквізит для розважальної шоу-програми.
  Педагог-організатор, Яна Третяк, готує цікаві ігри для дітей біля ялинки. Завмуз, Юлія Карпенко, займається підбором запальних мелодій для вистави та ігор. Постановник, заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк, вишукує родзинки режисерського вирішення. Актори розучують ролі та вокальні партії нової фантастичної казки «Пригоди у крижаному королівстві» Н.Педько. Увесь творчий персонал морально і фізично налаштовується до тритижневого періоду напруженої роботи під час зимових свят.
  Сподіваємося, що і цьогорічна програма з новою казкою, розрахованою для сімейного перегляду, дуже сподобається нашим відвідувачам. І ми знову почуємо приємні відгуки: «Ви – найкращі».    
November 15, 2017, 5:09 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100