Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Святкові приготування тривають
  Календарна зима для нас розпочалася із заходів, присвячених Міжнародному Дню інвалідів. Близько сотні глядачів з різними фізичними вадами зібралися у театрі в першу суботу грудня на перегляд вистави «Вовк і семеро козенят». Казка-мюзикл викликала у малечі сплеск радісних емоцій, що стало бальзамом на душу для їхніх батьків.
  А у театральних цехах вже три тижні кипить робота з виготовлення матеріальної частини до нової фантастичної казки «Пригоди у крижаному королівстві». Сценічний простір поступово перетворюється у чарівний і водночас містичний світ, коли майстри приміряють вигадане Оксаною Шарій дивовижне вбрання.
  Акторська трупа в ранкові години відпрацьовує виїзні вистави у садочках та школах міста і області, а потім займається репетиціями новорічної шоу-програми. Зараз вже триває запис пісень та музичних номерів.
 До Дня Святого Миколая педагог-організатор також готує розважальну програму на стаціонарі, яка відбудеться 17 грудня.
  А прикрашені справжні ялинки, що на цілий місяць оселилися у фойє та глядацькій залі театру, порадують відвідувачів своїми пахощами і вже цими вихідними стануть учасниками тривалих святкових фото сесій.
December 14, 2017, 5:29 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100