Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Передсвяткові вихідні
  Веселі клоуни і забавний Губка Боб завітали на гостини до дітвори, що відвідувала театр цими вихідними. Для розваг знайшовся чудовий привід – День іменинника, який відзначили у суботу, та ігрова програма до Дня Святого Миколая, яку провели у неділю.
  Малеча із задоволенням змагалася на швидкість у прикрашанні ялинок, а потім смакувала кукурудзяними паличками, якими частували наші клоунеси.
  А у неділю величезним веселим потягом кермував сам Губка Боб, перевіряючи дітвору на вміння дружно виконувати ігрові завдання.
   Оскільки до театру ходять чемні і слухняні глядачі, цукерки з нагоди прийдешнього свята отримали усі. А фото на згадку з казковими персонажами потішили і дорослих, і малих.
  Сьогодні, театральна зала була вщерть заповнена учнями початкових класів міських шкіл, серед яких були і діти пільгових категорій. Для них, за підтримки народного депутата України Станіслава Березкіна, ми показали чудову музичну виставу "Айболить і Бармалей". А представники благодійного фонду вручили дітворі солодкі подарунки від Святого Миколая.

  
December 19, 2017, 12:52 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100