Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Веселе новоріччя
  23 грудня у нашому театрі успішно розпочалися новорічні шоу-програми з ростовими ляльками «Пригоди у крижаному королівстві».
  Над постановкою, з урахуванням написання п’єси, ми працювали близько двох місяців. Уся авторська група – наші митці. Автор п’єси – завліт Наталія Педько, режисер-постановник – заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк, музичне оформлення - Юлії Карпенко. Дивовижне сценічне рішення вигадала Оксана Шарій, новоспечений головний художник (на посаді з 01.12.2017 р.).
   За жанром це інтерактивна фантастично-пригодницька казка для сімейного перегляду, персонажі якої - сніговичок Олаф, свинка Пеппа і овечка Сьюзі - відправляються на порятунок самотньої королеви Ельзи. Магічний дар, яким вона володіє, ледве не згубив усе королівство. Мешканці казкової країни, яких зустрічають друзі, виявляють різне ставлення до питання допомоги: Ягуня щиро співчуває і намагається стати у нагоді, зайці просто тікають від страху, а стара карга Яга відверто шкодить і заважає. Єдине, що залишається героям - звернутися по допомогу до сміливих маленьких глядачів. Саме завдяки дітям, казка і має щасливе закінчення.
  Забавні інтерактивні ігрові відступи, запальні танці та веселі розваги з Дідусем Морозом біля ялинки створюють чудовий святковий настрій усім присутнім.
 Триватимуть новорічні програми впродовж трьох тижнів.
  Хто бажає весело провести зимові канікули, обов’язково завітайте до нашого театру.
December 27, 2017, 10:56 am

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100