Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Увага! Конкурс
 Відповідно до ч.2 ст. 21 Закону України «Про культуру», ст. 20 Закону України «Про театри і театральну справу», Наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад (форма працевлаштування – контрактна):

Головний режисер (одна вакансія).
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки. Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника в театрах ляльок не менше 3 років.

Помічник головного режисера (одна вакансія).
Кваліфікаційні вимоги:  вища освіта відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи за професією  артиста не менше 3-х років.

Артист-ляльковод  І категорії, чоловік (одна вакансія).
Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-ляльковода (театру ляльок) II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.
 Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру; добре володіння технікою ляльководіння.
                                                                                                              
Художник-модельєр (одна вакансія)
Кваліфікаційні вимоги:  повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо.

Адреса, за якою подаються документи: 25006, м.Кропивницький, вул. Преображенська, 3,  тел. для довідок: (0522) 24-28-92, факс (0522) 24-28-92, електронна адреса:  www.puppet-kr@i.ua
Кінцевий строк прийняття документів: 22.02.2018 р.
Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:
• заява про участь у конкурсі у довільній формі;
• особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
• копія документа, що посвідчує особу;
• витяг з трудової книжки (за наявності);
• копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з  КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок»  та беруть участь у  конкурсі,  подають  до  конкурсної  комісії  тільки  заяву  про  участь у конкурсі.
Конкурс відбудеться за адресою: м.Кропивницький , вул.Преображенська, 3,  23 лютого 2018 року (два етапи в один день):

-   1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.
-   2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 12.00 год.

(початок реєстрації – о 9:30).
* КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.
February 6, 2018, 4:41 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100