Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Успішне завершення гастрольного туру
  У неділю, 18 лютого, наші митці, виконавці вистави «Бука» М.Супоніна, відіграли останню, 22-у виставу в рамках обмінних гастролей з Черкаським академічним театром ляльок.
  Актори, трішки втомлені від напруженого темпу (грали по три-чотири вистави на день), але заряджені неймовірними позитивними емоціями від вдячних глядачів, теплого прийому, щирих зустрічей з колегами, з відчуттям добре зробленої справи нарешті повернулися додому.
    Ми, у свою чергу, з вдячністю провели черкаських лялькарів (артистів – Наталію Фісенко, Ганну Панову, Сергія Табашнюка, Василя Завгороднього,
Андрія Без’язичного та звукооператора Дмитра Літвінова), виконавців вистави «Півник і Соняшник» К.Мєшкова, які впродовж тижня працювали на Кіровоградщині. На згадку про гастролі колегам вручили невеличкі сувеніри.
  Таку творчу співпрацю у наш час практикують кілька театрів ляльок України, бо вона дає можливість не тільки популяризувати своє мистецтво, урізноманітнювати культурне обслуговування населення, а й отримати економічні вигоди, при відсутності фінансової можливості часто витрачатись на нові постановки.
   Тож дякуємо нашим колегам за співпрацю! Нехай усі творчі ідеї та знахідки успішно втілюються в життя і приносять задоволення і вам, і нам, і глядачам!
February 21, 2018, 2:11 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100