Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Останні зимові розваги
  У суботу, після перегляду вистави "Кицьчин дім" та ігрової програми, на сцені зібралися юні гості з Новоукраїнки. Школярі з ранку вже встигли відвідати кілька культурних закладів, а у театрі ляльок їх цікавили різні секретні моменти, пов'язані з виготовленням та керуванням лялькою. Наша провідна актриса, заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк, із задоволенням поділилася з дітьми кількома театральними таємницями.
Та оскільки гості завітали без попередження, ми не змогли познайомити їх з безпосередньою роботою театральних цехів, які у суботу та неділю вихідні. Тому домовилися наступну зустріч провести у розширеному форматі, з майстер-класами від наших художників і бутафорів.
  А сьогодні, ми вітали останніх зимових іменинників. Спочатку малеча разом з усіма глядачами дружно відповідала на хитрі питання ведучої, а потім змагалася у швидкості, граючи з добрим Ведмедиком. Як зайченята пострибали, шишки для гостя позбирали, весело потанцювали, подарунки отримали, цукерками пригостилися і фото на згадку зробили. Словом, розважилися гарно.
February 25, 2018, 1:23 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100