Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Готуємося до професійних свят
  На початку календарної весни ми відзначили перші свята. Для чарівної половини нашого театру чоловіки підготували невеличке концертне вітання з квітами і солодощами. І ми їм вдячні за це, хто б що не казав, посилаючись на історичні події.
   А до 204-ї річниці від дня народження Кобзаря ми провели показ поетичної драми Т.Шевченка «Наймичка». Глядачі, які завітали до театру, нагородили виконавців бурхливими оплесками.
   Вибравши вільний день, сьогодні завітав до театру наш майбутній головний режисер, Олександр Кузьмин. Щоб не втрачати часу(вступає на посаду з другої декади квітня), він вирішив швидше ознайомитися з поточними творчими процесами, які відбуваються у нашому закладі.
   До професійних свят (Міжнародного дня лялькаря та Міжнародного дня театру) кожен творчий колектив, як правило, готує нові проекти і прем’єри. Ми теж не виключення. Зараз, у наших цехах триває робота над виготовленням матеріальної частини до казкової історії «Кошеня на ім’я Гав» Г.Остера, прем’єра якої запланована на 24-25 березня. Отримавши авторський дозвіл на постановку, впродовж тижня, після виїздів, актори - Інна Марченко, Лідія Черкашина, Геннадій Стогодюк та Максим Борисов - під керівництвом Вікторії Ставріаніді-Стогодюк
проводять тривалі репетиції.
   Тож залишається почекати зовсім трішки, і у нашому казковому царстві з’являться нові лялькові мешканці.  
  
March 14, 2018, 4:54 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100