Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Нові мешканці казкової країни
  Березень для нас, театралів – справжній звітний місяць. Бо впродовж тижня ми відзначаємо одразу два професійних свята – Міжнародний день лялькаря і Міжнародний день театру. А найкращим подарунком і собі, і глядачу є прем’єрна вистава.  24 та 25 березня ми й відзвітували. Чим? Зараз розповім.
Вже наприкінці минулого року ми замислювалися, якою постановкою порадувати наших маленьких відвідувачів і їхніх батьків у березні.
 У пошуках гарного драматургічного матеріалу вирішили звернутися до творчості Григорія Остера, а саме, до його п’єси «Кошеня на ім’я Гав». Адже ця добра казкова історія вчить правилам спілкування не тільки дітей, а й дорослих, що дуже важливо у наш час.
   Режисер-постановник – актриса театру, заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк
вже давно виношувала мрію здійснити постановку цього твору. Отримавши авторський дозвіл та дійшовши згоди у сценічному рішенні з художником-постановником Оксаною Шарій, на початку лютого дівчата озвучили колективу свою пропозицію. І почався напружений творчий процес. Музику до вистави написала Юлія Грицун, відомий композитор з Чернігова, з якою усі питання вирішувалися у телефонному режимі. Але ж талановитому музиканту багато пояснювати і не треба.
  До виконавського складу Вікторія залучила безпрограшних акторів, справжніх «трудяжок» – Інну Марченко, Максима Борисова і заслужених артистів України Лідію Черкашину та Геннадія Стогодюка. Пізніше, у помічниці взяли ще й Інну Сліпенську. Репетиції тривали майже три тижні.
  І ось, у минулі вихідні, перші глядачі мали змогу познайомитися з новими мешканцями театру, які, сподіваємося, надовго оселилися у казковому палаці.  Тож нехай і у них, і у їхніх виконавців буде щаслива творча доля!
March 28, 2018, 2:08 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100