Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    З Міжнародним днем театру!
    Цілий тиждень березня працівники нашого театру знаходилися у святковому, піднесеному стані. А почалися святкування з найріднішого - Міжнародного дня лялькаря, потім – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, під час урочистостей якого заступник голови облдержадміністрації
А. Ніколаєнко вручив Почесну грамоту колективу театру «За сумлінну творчу працю, вагомий внесок у розвиток т
еатрального мистецтва в області та з нагоди свята». І, нарешті, – Міжнародний день театру: безліч вітальних листівок, приємних слів вдячності та визнання!
     Наших любих глядачів ми вирішили відд
ячити прем’єрною виставою «Івасик-Телесик» О.Олеся.  Сказати, що у залі був, м’яко кажучи, аншлаг, мало. Бо довелося збирати усі існуючі у театрі стільці, щоб забезпечити місцями  бажаючих, які навідріз відмовилися подивитися виставу наступного разу. Що ж, ми їх чудово розуміємо, бо театральне дійство та ще й у святковий день дійсно заворожує. То ж окрім перегляду  вистави, педагог-організатор провела веселу гру «Дитяче караоке» та нагородила учасників конкурсу малюнку. А в фойє (для закріплення приємних вражень) на малечу чекали солодкі цукерки. Усі були задоволені святом.
  А  напередодн
і з вітаннями та концертними номерами до театру прибули колективи художньої самодіяльності міста, які влаштували для наших працівників справжнє свято. Ми дуже вдячні їм за привітання.  Закінчилося святкування  веселими конкурсами, танцями і, звичайно ж, піснями. Було весело. 
March 27, 2011, 2:50 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100