Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Підкорили й Велику "Сцену людства"
   29 травня колектив нашого театру був удостоєний честі представити виставу «Собаче серце» за однойменним твором М.Булгакова на VI Міжнародному театральному фестивалі
«Сцена людства», який проходив на базі Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. Вперше колектив лялькарів представляв свою майстерність серед найіменитіших драматичних колективів України, Росії, Румунії, Білорусі. Чого варті лише національні театри імені Лесі Українки, Івана Франка, «Василя Олександрі Ясси»(Румунія). На фестивалі усі театри репрезентували сучасні версії класичних творів, створених національними режисерами різних країн.
   Хвилювань було дуже багато. По-перше, розміри сцени, до яких довелося пристосовуватися буквально за 2 години.   По-друге, чітке усвідомлення відповідальності, адже колектив готувався до фестивалю самостійно (режисер-постановник Євген Юзефович Гімельфарб за об'єктивних причин не зміг приїхати). А ще було величезне бажання довести, що нам  під силу не лише прекрасне володіння театральною лялькою, а й драматична акторська майстерність.  Бо актори-лялькарі - це універсальні майстри театральної сцени. Отримавши дозвіл на постановку та прокат «Собачого серця» від Сергія Сергійовича Шиловського, онука  М.Булгакова, ми мріяли зробити і свій внесок у популяризацію творчості видатного майстра, тим паче, що два тижні тому світ відзначив 120-річчя від дня його народження.
  Тож, коли вляглися перші емоції від споглядання сцени та спроб вписатися у цей величезний простір, колектив став налаштовуватися на гідний виступ. Нерви були як натягнута пружина. Лише після останньої мізансцени, коли усі актори вийшли на авансцену, і глядацька зала вибухнула гучними оваціями (аплодували стоячи), кожен з наших лялькарів у цю мить відчув неймовірне задоволення і гордість за себе і свій театр. Потім, під час  обговорення, ще багато приємних слів і захопливих відгуків лунало на адресу колективу від іменитих колег і театральних критиків. Особливо сподобалася гра виконавців головних ролей: Геннадія Стогодюка (Шарик, Шариков) та Володимира Кравченка (професор Преображенський). Немала доля похвали дісталася і молодому актору Володимиру Шапошнику (Борменталь). Було приємно .
 А другого дня, повертаючись додому та обговорюючи знаменну подію, що промайнула неначе яскравий сон, щиро жалкували, чому так швидко летить час.
 
May 31, 2011, 4:24 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100