Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Наш театр
    
                    Педько Григорій Миколайович
Директор театру
Заслужений працівник культури України

Народився на Кіровоградщині 09.11.1959 року.
  Загальний трудовий стаж у галузі культури та мистецтва складає близько 40 років: працював директором парку культури і відпочинку, керував Центром культури і дозвілля, з самодіяльними театральними колективами створив як режисер-постановник  вистави: «Западня» Е.Володарського,«А зорі тут тихі» за Б.Васильєвим, «Обочина» М.Зарудного, «Привіт, синичко!» Я.Стельмаха, «Вічно живі» В. Розова , «Трибунал»А. Макайонка, «Дитина» П.Загребельного, «Далі їхати нікуди» В.Бурилічева .

Усі постановки відзначені дипломами різних фестивалів та конкурсів. В обласному театрі ляльок - з листопада 1998 року. По натурі – реформатор. Вимогливий до себе і до інших, нікому не дає розслаблятися. Завдання планує на 200 %, щоб 100 з них обов’язково здійснилися. Для тамування творчих амбіцій написав декілька п’єс до зимових свят та здійснив їх постановки у театрі. Серед них: «Шоу ляльок-суперзірок» , «Новорічна фантазія»,  "Чарівні дива новорічної ночі", що найбільше полюбилися  маленьким і дорослим глядачам. 

  За час його керівництва значно поліпшилася матеріальна база: у театрі оновився транспорт, осучаснилася музична апаратура, швейне знаряддя, з'явилися нові  меблі, комп'ютери; завершено  капітальний ремонт 3-х частин будівлі.
  Значно виріс творчий рівень роботи колективу - у 2009 році театру надано статус "Академічного". У найближчих планах  Григорія Миколайовича – придбання нового автобусу, сучасного світлового устаткування, створення музею театру, участь у різноманітних фестивалях і організація та проведення Відкритого театрального фестивалю "Лялька-Забавлянка" на базі нашого театру.  

А у мріях – капітальний ремонт глядацької зали та сцени театру, щоб  було приємно і комфортно і працівникам, і відвідувачам. За високі творчі досягнення Григорій Педько нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України, відзнакою Міністерства культури і туризму України «За досягнення в галузі культури і мистецтва», Грамотою Верховної Ради України.
У жовтні 2009 року йому присвоєне почесне звання "Заслужений працівник культури України".

© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100