Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Наш театр
    
                    Кузьмин Олександр Борисович
  Головний режисер

Народився 28 серпня 1968 року на Брянщині, у Росії.
Освіта: Харківський державний інститут мистецтв ім.І.Котляревського

 Режисерську діяльність Олександр розпочав ще під час навчання на акторсько-режисерському курсі кафедри театру ляльок, який вів заслужений артист України Леонід Попов
(у 70-х починав свою діяльність у нашому театрі).
  Після закінчення вишу, понад десять років працював режисером-постановником та в.о. головного режисера в Закарпатському обласному театрі ляльок (м. Ужгород),  потім головним режисером в Івано-Франківському та Черкаському обласних театрах ляльок.
 За роки діяльності здійснив понад 50 постановок, п'ять з яких у нашому театрі. Написав кілька дитячих п’єс, що з успіхом ідуть на вітчизняних театральних сценах. Неодноразово брав участь у міжнародних фестивалях театрів ляльок в Україні, Росії та Білорусі.
У 2007 році отримав Гран-Прі за виставу "Івасик-Телесик" на Вінницькому фестивалі театрів ляльок "Подільська лялька".
У 2008-у Олександр потрапив у проект Андрія Жолдака "Lenin Love Stalin Love" і з того часу майже десять років служив актором Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка.
За вагомі творчі досягнення у 2009 році отримав звання заслужений артист України.
 До нашого театру митця привело непереборне бажання повернутися до світу рідного лялькового мистецтва, яке сприяло участі і перемозі у конкурсі, що відбувся у лютому 2018 року.
  Сподіваємося, з Олександром Борисовичем нас чекають нові творчі здобутки та високі досягнення. Тож нехай йому щастить і таланить в усіх наших майбутніх проектах!
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100