Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    80-й сезон відкрито. Поїхали!
  Ось і відбулося. У суботу, 1 вересня, ми відкрили 80-й театральний сезон. Веселі розваги на подвір'ї театру та виставу "Їжачок-хитрячок" довелося проводити двічі: для городян, які самі завітали до театру, та для дітвори працівників обллікарні. Незважаючи на спеку, наші актори, знаходячись у хутряних костюмах, мужньо витримали і чудово виконали свої ролі.
  За день до офіційного відкриття сезону, головний режисер Олександр Кузьмин зібрав трупу і проінформував про творчі плани і задуми, які мають втілитися у життя в найближчі місяці. У першу чергу – проведення впродовж 17-21 вересня презентації Відкритого театрального фестивалю «Лялька-Забавлянка», у якому свої доробки представлять 10 приїжджих колективів України (поки що в рамках «Вересневих самоцвітів»).
  19 вересня буде відкрито меморіальну дошку В.М.Остапенку, нашому колишньому головному художнику, який понад сорок років свого життя віддав служінню театру.
  А на початку жовтня, з виставою «Їжачок-хитрячок», наш колетив вирушить до  Запоріжжя, на Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Лялькова веселка».
  У подальших планах – постановки тематичних вистав та програм до Дня Святого Миколая, зимових свят, а також підготовка до святкування 80-річчя утворення області і свого театру.
  Тож нехай у новому сезоні успішно здійсняться усі наші творчі задуми!
September 2, 2018, 12:38 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100