Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    «Я буду за вами сумувати…»
  Ось і закінчилися метушливі фестивальні дні, насичені оригінальними постановками, цікавими режисерськими та акторськими знахідками, теплими зустрічами, яскравими враженнями і захопливими відгуками глядачів.
  Жодна представлена робота не залишила байдужими ані відвідувачів, ані самих учасників. Деякі з переглянутих вистав викликали жваві обговорення і спори, інші – вражали своєю глибиною і спонукали замислитися над сенсом нашого буття. Були й такі, що змушували одразу по закінченні бігти на сцену до акторів і низько вклонятися за високу виконавську майстерність і пережитий катарсис.
  Шкода, що статус театрального фестивалю «Лялька-Забавлянка», який поки що залишився в рамках Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», не дав змоги відзначити учасників у конкретних номінаціях. Але у серці кожного з них залишаться теплі спогади і приємні відчуття від добре виконаної роботи, а отримані позитивні емоції тривалий час грітимуть душу і надихнуть на подальші творчі звершення.
   Після показу останньої фестивальної вистави «Кошеня на ім’я Гав», у виконанні наших акторів, під гучні оплески і крики «Браво!», директор театру Григорій Педько вручив дипломи і символічні дарунки усім колективам – учасникам мистецького свята.
   На прощання були дружні обійми, численні фото на згадку і щирі обіцянки: ніколи не зраджувати лялькове братство і вірно служити фантастичному й чарівному мистецтву театру ляльок.
  «Я буду за вами сумувати…» - такими були останні слова, які від імені фестивального символу і оберегу, Ляльки-Забавлянки, залишилися на екрані перед завісою. Пофестивалили.
September 27, 2018, 4:00 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100