Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Фестиваль за фестивалем
  Сьогодні, на V Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок «Лялькова веселка», наш молодий і талановитий "бойовий" акторський тандем – Інна Марченко і Максим Борисов - гідно представили музичну виставу за мотивами українських народних казок «Вовченя з казкової торби» В.Гольцова. На жаль, у зв’язку з хворобою одразу двох виконавців, заявлений прем’єрний спектакль «Їжачок-хитрячок» О.Кузьмина довелося терміново замінити, про що ми просимо вибачення у колег-організаторів.
 Враховуючи результати обговорення після перегляду вистави членами журі, ми зрозуміли, що актори були на висоті і чудово впоралися зі своїми ролями.
 Переможці фестивальних номінацій будуть визначені в останній день. Тоді ж відбудеться і церемонія закриття та нагородження колективів.
 Але першу оцінку своїй творчості актори вже отримали від запорізьких глядачів. Протягом усього дійства діти активно підтримували забавних героїв і жваво та щиро реагували на музичні номери артистів і їхніх лялькових персонажів, а по закінченні вистави віддячили гучними оваціями.
October 3, 2018, 5:45 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100