Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    З перемогою вас, рідненькі!
  П’ятий Всеукраїнський фестиваль «Лялькова веселка» у Запоріжжі закінчився. У пам’яті учасників залишаться чудові враження від зустрічей, екскурсій, дружнього спілкування. Та найголовніше, задля чого організовуються подібні форуми, це показ вистав і отримання професійної думки колег і критиків щодо оцінки своєї діяльності.
    Після перегляду кожної вистави, у журі, як завжди, було багато обговорень і спорів, адже серед дванадцяти колективів театрів, які взяли учать у фестивалі, треба було визначити сім основних номінантів: за кращу виставу, кращу режисуру, сценографію, музичне оформлення, акторський ансамбль і кращі чоловічу та жіночу ролі другого плану.
   Так ось. Ми дуже пишаємося нашими акторами, Інною Марченко і Максимом Борисовим, які здобули безперечну перемогу у номінації «Кращий акторський ансамбль». За їхню перевагу одноголосно проголосували усі члени журі.
   «Я б дуже хотів, щоб у кожному театрі був такий талановитий творчий тандем!» - вітаючи наших акторів, висловився Олександр Свіньїн, головний режисер Вінницького академічного обласного театру ляльок. Приємно.)))
October 7, 2018, 1:57 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100