Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Випробування долі
 Остання декада жовтня для нашого колективу виявилася справжнім випробуванням.
 Та спочатку про радісне. За результатами голосування творчої комісії, яка вирішувала долю претендентів щорічної обласної премії "Духовний скарб Кіровоградщини", наш талановитий актор Максим Борисов переміг в номінації "За досягнення у театральному... мистецтві". Нагородження лауреатів відбудеться під час урочистостей з нагоди Дня працівників культури, 9 листопада. Ми дуже раді за свого колегу! Молодець!
 Потім віртуально вітали з 60-річчям нашого головного інженера, Олександра Семеновича Рябова (бо зараз знаходиться у відпустці), а на робочому місці з Днем народження - заслужену артистку України Лідію Черкашину.
 В останню неділю віншували маленьких жовтневих іменинників,  у гості до яких завітала з подарунками сама королева Півночі, чарівна Зоревія.
 Також 28 жовтня, наш директор, Григорій Педько особисто передав подарунки та вітання з нагоди 80-річчя полтавським лялькарям, які до свята організували та провели театральний форум "Казковий дивограй".

На жаль, запам'ятається цей жовтень і трагічною подією. Раптово, після закінчення виїзної вистави, на очах у акторів пішов з життя наш монтувальник сцени, Андрій Сергієнко. Дуже шкода. Ми висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким Андрія. Світла пам'ять - світлій людині.
 Ось таке воно - життя...

 
October 29, 2018, 5:06 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100