Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Так і працюємо
  З середини жовтня наші художники і бутафори вже почали готуватися до зимових свят. Поки постановники нової фантастичної казки з ростовими ляльками (попередня назва «Чарівні дарунки феї Веселунки» Н.Педько) розмірковують над режисерським та сценічним рішенням, майстри встигли виготовити нових мешканців театру, які зустрічатимуть глядачів у зимовій фотозоні.
   Щоденні виїзні вистави та їх герої збирають
малечу
у садках і школах області, навчаючи дітвору гарним манерам і життєвим принципам.

  Надвечір у неділю, на прохання організаторів розважального комплексу "Крейзі ленд", з музичною казкою "Їжачок-хитрячок" ми завітали на гостини до малих бешкетників, які проводили там своє дозвілля. А сьогодні ця весела і грайлива вистава знову зібрала аншлаг на стаціонарі. Міські школярі з захватом сприймали усі витівки кумедних персонажів і гучно аплодували їхнім талановитим виконавцям.
   На початку тижня, після відпустки, запізнілі вітання з ювілеєм приймав головний інженер театру, Олександр Рябов. Хоча приємні хвилини уваги і шани ніколи не бувають запізнілими.
   Серед неприємних подій, які стали проблемою і щоденним головним
болем адміністрації і робітників театру – нестача кадрів. Масовий виїзд українців на закордонні заробітки створив просто кадровий голод у державі. Низький рівень зарплатні обслуговуючого персоналу не дає можливості знайти відповідальних і адекватних працівників. На сьогоднішній день ми терміново потребуємо машиніста сцени, водія категорії «Д» та прибиральницю службових приміщень. Серед творчих працівників теж є вільні вакансії: молодих артистів-ляльководів (дівчат і хлопців зі спеціальною освітою) та звукооператора. А невдовзі звільняться і посади художника з освітлення та головного режисера.
  Якщо серед відвідувачів сайту є бажаючі стати частинкою нашого колективу, звертайтеся за адресою: м. Кропивницький, площа Б.Хмельницького, обласний театр ляльок. Докладнішу інформацію можна отримати за тел. (0522) 24-28-92 або (095) 816 65 83.
November 7, 2018, 4:36 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100