Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Увага! Конкурс!
Оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок”
Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про культуру”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури”; згідно з рішеннями Кіровоградської обласної ради від  29 вересня 2006 року № 61 “Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області” (із змінами та доповненнями), від 27 січня 2015 року № 706 “Про затвердження положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад, укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області” (із змінами та доповненнями); та у зв'язку із закінченням 15 лютого 2019 року терміну дії контракту, укладеного з Педьком Григорієм Миколайовичем — директором комунального закладу “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок”,
Кіровоградська обласна рада оголошує:
1. Конкурс на зайняття посади директора комунального закладу “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок”:
1.1. Вимоги до кандидатів:
Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
1.2. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів із дня оголошення конкурсу подає такі документи:
заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ‟Про захист персональних даних”;
автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
два рекомендаційні листи довільної форми;
мотиваційний лист довільної форми.
Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Кіровоградської обласної ради в установлений даним оголошенням строк.
Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.
3.    Інформація про заклад додається (найменування, юридичне та фактичне місцезнаходження закладу, умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення (до 11 січня 2019 року) за адресою: 25022, м. Кропивницький, пл. Героїв Майдану, 1 (ІІ поверх, каб. № 205, у робочі дні з 09.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.00).
Телефон для довідок: (0522) 30-15-86, електронна пошта:  konkurs.rada@ukr.net.
Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.
2. Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок”.
До складу конкурсної комісії входять :
представники органу управління власника закладу культури (три особи);
представники трудового колективу комунального закладу “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок”, обрані на загальних зборах трудового колективу (визначаються з числа осіб, які не є членами трудового колективу даного закладу) (три особи);
представники громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування (три особи).

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до 02 січня 2019 року за адресою: 25022, м. Кропивницький, пл. Героїв Майдану, 1 (ІІ поверх, каб. № 205, у робочі дні з 09.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.00). Телефон для довідок: (0522) 30-15-86.

Додаткова інформація за цім посиланням: https://oblrada.kr.ua/announcement/ogoloshennya-konkursu-na-zajnyattya-posadi
December 13, 2018, 5:21 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100