Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Дарунки до Дня Святого Миколая
  Учора, з нагоди Дня Святого Миколая, в усіх куточках області і країни відбулися яскраві урочистості. Наш колектив став учасником кількох святкових заходів, що проходили у Кропивницькому і районі.
  Зранку ми привітали зі святом вихованців дошкільного закладу № 27, для яких крім показу зимової казки «Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат» В.Нестайка, була проведена весела ігрова програма з Миколаєм (актор М.Борисов).
  У селі Бережинка до свята відбулося офіційне відкриття будинку дитини сімейного типу
, під час якого родині вихователів 9-и діток вручили ключі від нового триповерхового помешкання. Захід відбувався у приміщенні школи, де після урочистостей, для усіх маленьких мешканців селища ми презентували виставу «Вовченя з казкової торби» В.Гольцова.
 А увечері, на площі Героїв Майдану, яскравою виставою "Казковий
зорепад", ми розпочали урочисту програму відкриття головної ялинки області. Після привітань наших можновладців, сотні мешканців гучними оплесками зустріли чарівний момент, коли на ялинці засяяли веселі вогники.
Отже, творчий план до свята ми виконали на двісті відсотків: казки зіграли, з Миколаєм привітали,
ялинку відкрили і вогники засвітили.
P.s. Окремо хочеться привітати з вдалим дебютом наших нових молодих акторів - Лілію Дяченко та Сергія Ладченка. З
ичимо їм творчого натхнення і професійного зростання. Нехай ваша артистична діяльність у нашому театрі буде успішною і довготривалою! 
 
December 20, 2018, 12:17 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100