Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Творимо, плануємо і працюємо
  Поки погодні умови дозволяють, наші лялькарі щодня виїздять у різні райони області. Сьогодні казкові персонажі з вистав «Лисичка, Котик і Півник» та «Як Кошеня вчилося» зустрічалися з маленькими мешканцями Долинської. На завтра запланований виїзд до Новоукраїнки, а потім – в Олександрівський район.
   У театрі днями відбулася творча зустріч з вихованцями міського дошкільного закладу №15. Дітвора прогулялася театральними цехами, д
е наші майстри  познайомили їх з творчими процесами виготовлення ляльок та народження вистав. Найцікавішим, звичайно ж, було особисте спілкування з персонажами та їхніми виконавцями. Відтепер у малечі є нові казкові друзі – забавні і веселі сніговички. 
   Своїм ходом триває робота над новою постановкою. Бутафори і художники займаються виготовленням реквізиту. На сцені майже тиждень тривають репетиції. Хоч від тексту акторам ще важко відриватися, та все ж за деякими мізансценами вже цікаво спостерігати. Постановник Віктор Смірнов запалив творчий вогник у серцях наших ак
трис  - Лілії Дяченко, Інни Марченко і Вікторії Ставріаніді-Стогодюк. Тож наразі він потихеньку набирає сили, щоб за місяць запалити й серця наших глядачів. 
  А в неділю виконавці повчальної історії «Готель «У Мурзика» мають відправитися на тижневі гастролі до Черкас. Тож нехай усе заплановане успішно здійсниться!
February 6, 2019, 3:18 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100