Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Є чим поділитися
  Після вступу на новий директорський термін, Григорій Педько на зборах ознайомив нас зі своїми планами на деякі кадрові зміни. І з початком весни почав їх поступове втілення.
  Отже, для поліпшення творчої діяльності колективу (за відсутності головного режисера), Григорій Миколайович призначив актрису Інну Марченко завідувачкою артистичної трупи. Функції помічника режисера, разом з актрисою Лідією Черкашиною, віднині ділитиме актор Максим Борисов.

  Невгамовна енергія і творча непосидючість молодих колег вже дала перші плоди в активізації робочого процесу. Кожен день поточного тижня, крім паралельних виїздів, розпланований ввідними репетиціями.

  Технічні служби обладнали сцену і глядацьку залу енергозберігаючими світильниками, що дасть змогу використовувати їх під час монтування декорацій та проведення репетицій. 

   У малому фойє, з нагоди Міжнародного жіночого дня, наші художники разом з педагогом-організатором облаштували виставку робіт учнів художньої школи.


   А чоловіча команда театру підготувала до свята чудову концертно-гумористичну програму, за що отримала від колежанок смачненьку їстівну подяку.

  Отже, театр знову почав оживати. Усе гуде і вирує, мов у бджолиному вулику. Приємно.

 
March 12, 2019, 3:57 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100