Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    І є ким пишатися
  А тим часом, почали здійснюватися і амбітні мрії головної художниці театру – Оксани Шарій. Завдяки її золотим рукам, будь-який клаптик тканини чи смужки паперу, гілочки лози чи шматочки тіста перетворюються у справжні шедеври. На подвір'є театру, під деревами, виріс цілий казковий мікрорайон. Мале фойє, в залежності від сезону, перетворюється на фантастичну фотозону з величезними квітами чи кумедними сніговиками. А кабінет майстрині, немов музейна зала, наповнився новими дивовижними виробами з джута.

  Але до цього часу її роботами захоплювалися лише наші колеги-театрали і постійні глядачі. Та не зважаючи на шалену завантаженість у театрі, майстриня продовжувала мріяти і наполегливо творити...

  І ось, Оксана Валеріївна вперше отримала запрошення взяти участь у масштабному проекті в рамках Міжнародної виставки HANDMADE-Expo 2019. Серед двох тисяч претендентів, її роботи з джута отримали високу оцінку журі та одну з десяти відзнак – Диплом ХІІІ Всеукраїнської виставки-конкурсу «Арт-країна», яка в рамках проекту, протягом 6-9 березня, проходила у Києві.


   Ми щиро радіємо за талановиту колегу і сподіваємося, що у недалекому майбутньому її дивовижні витвори і фантастичні персонажі перетнуть кордони України та принесуть майстрині бажане визнання і надихнуть на нові шедеври. 
  
March 12, 2019, 4:34 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100