Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    День лялькаря відзначили прем’єрою
  Для нас вже стало традицією відзначати професійне свято новою постановкою. Цього разу ми старалися для дорослої аудиторії.

 Учора, 21 березня, з успіхом пройшла прем’єра фантасмагоричної трагікомедії «Станція або Розклад бажань на завтра» за п’єсою відомого українського драматурга Олександра Мірошниченка (творчий псевдонім О.Вітер). Автор особисто приїхав з Києва подивитися на своє дітище у ляльковому виконанні. Як зізнався пізніше, прихопив з собою валідол, але, на щастя, він не знадобився.

  Для режисера-постановника, Віктора Смірнова (м. Миколаїв), робота з колективом лялькарів теж була першим досвідом.

  Художник-постановник вистави, Оксана Шарій, в останні дні майже ночувала у театрі. У цій виставі ми вперше для себе використали нову систему ляльок – поясну планшетку. Працювати з нею нелегко, адже вона має виконувати усі завдання і надзавдання ролі. Треба було максимально зручно розрахувати і одяг, і механіку ляльок. Крім турбот про постановку, до цього дня художниця готувала ще і власну виставку робіт «Джутова фантазія». Тому напруження просто зашкалювало.     
    Завдяки майстерності заслуженої артистки України Вікторії Ставріаніді-Стогодюк і наполегливості молодої актриси Лілії Дяченко (Інна Марченко грала свою героїню самостійно, без другого «Я»), дівчата чудово відіграли і за себе, і за свого лялькового двійника. Дійство сприймалося цілісно і органічно. Глядачі активно реагували на сценічні події, а після закінчення вистави гучними оплесками і морем квітів нагородили виконавиць.
   Характеризуючи результат, режисер упевнено підсумував: «Мені було смачно. Тож нехай живе Станція!..».
 А ми лише додамо: «І нехай здійснюються усі наші найпотаємніші мрії!»
March 22, 2019, 8:42 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100