Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Продовжуємо святкувати, творити і розважати
  У неділю, в рамках заходів, приурочених до професійного свята, наша головна художниця Оксана Шарій ділилася секретами свого фантастичного хобі.
Від самого початку, усі учасники майстер-класу з виготовлення джутових виробів, не відчуваючи плину часу, з головою занурилися у захоплюючий процес.
Схилившись над своїми заготовками, і діти, і дорослі уважно слухали та слідкували за кожним словом і рухом майстрині, щоб не прогавити жодного нюанса у роботі.
Менш, ніж за годину, перед кожним юним творцем вже красувався ажурний джутовий листочок.
  Потім майстриня розповіла про тонкощі подальшої обробки і застосування виробів, а гості висловили щиру вдячність і бажання продовжувати своє навчання та розвивати майстерність у виготовленні джутової філіграні. На згадку, усі бажаючі  сфотографувалися з майстринею та своїми першими витворами.
  А після перегляду вистави "Вовченя з казкової торби", дітвора поринула у веселі розваги з улюбленими мультяшними персонажами: і пограли, і потанцювали, і світлини зробили, і цукерки отримали. Як висловився один з присутніх татусів: "Було круто!" А нам було приємно бачити щасливу і радісну малечу.
March 26, 2019, 3:16 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100