Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Практика з іменитою актрисою
  Ні для кого не секрет, що в останні два-три роки у нашій країні, майже в усіх галузях, спостерігається катастрофічний дефіцит кадрів. Культура і мистецтво, на жаль, теж не є винятком. Після неодноразових марних спроб знайти через конкурс молодих фахівців та намагання створити при театрі власну студію для підготовки молодих акторів, ми вирішили взяти випускників хоча б споріднених факультетів, щоб вже на місці, напрактикувати їх до прийнятного рівня гри актора-ляльковода.
   Гідно витримавши «жнива» під час зимових свят у ростових ляльках, Лілія Дяченко і Сергій Ладченко отримали кілька порад і корисних консультацій від наших професійних митців щодо ляльководіння. А згодом познайомилися й зі своїми першими ляльковими персонажами: Сніговичком та Івасиком. Впоралися непогано. Але для подальшої діяльності треба було швидко налагодити близькі стосунки і з ляльками інших систем.
   Керувати цим процесом зголосилася заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк. До нашої молоді долучився ще один театрал-любитель, випускник технічного вишу Дмитро. І ось, вже понад місяць у театрі тривають практичні заняття з молодими акторами, які освоюють набуття голосових характеристик казкових образів і навички роботи з гапітною лялькою.  
  Сподіваємося, витримки і наснаги їм вистачить, адже вільний час для занять викроїти не так і легко (щоденні виїзди з виставами у різні райони області добряче виснажують, особливо переїзди нашими дорогами). Та все ж робота триває. І вже незабаром молодь зможе похизуватися своїми досягненнями. Почекаємо. 
May 28, 2019, 3:54 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100