Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    У вирі подій
 Початок червня для нашого театру був дуже насичений на різноманітні події.

  Серед творчих здобутків, якими можна пишатися, - представлення робіт нашої головної художниці Оксани Шарій на українському стенді Міжнародної виставки сценографії та театральної архітектури «Празька квадрінале», що відкрилася 6 червня у столиці Чехії. Куратор експозиції, Павло Босий, доклав багато зусиль, щоб познайомити європейців з творчим доробком поки що п'яти талановитих художниць-лялькарок, серед яких і експонати нашої Оксани.                                                                                                                                                       Сьогодні, 11 червня, розпочалися репетиції нової постановки «Карлик Ніс». Ярослав Грушецький, одразу по прибуттю до театру, зробив кілька вказівок працівникам постановочної частини і вивів акторів на вигородки.

   Показ вистав дітям, що відпочивають у пришкільних таборах, триває згідно плану, хоча деякі корективи довелося внести у зв’язку з раптовим вибуттям з артистичної трупи молодого актора Сергія Ладченка.

  Без попереднього узгодження з дирекцією, представник військкомату з’явився у театрі і, буквально взявши за руку, повів хлопця на комісію. А за два дні його вже відправили у військо (як би ж то й інші питання так блискавично вирішувалися у державі). Військовий обов’язок - перш за все, і жодні доводи безсилі. Тож тепер кілька вистав доведеться відкласти, а ми разом з глядачами чекатимемо на повернення Сергія та його казкових персонажів. 

  Як виявилося, військове майбутнє очікує і на нашого сторожа Віталія, до якого сьогодні, за п'ять хвилин після його приходу на роботу, завітали службовці. Не зважаючи на те, що він прийшов на свою зміну охороняти заклад і мав залишатися у театрі один, державні мужі одразу забрали його з собою, створивши черговий аврал для адміністрації і наших працівників. Бо до закінчення зміни сторожа "гості" не мали бажання чекати. Як у класичному анекдоті, де "командир завжди правий, а хто не згоден, читайте пункт №1!"

June 11, 2019, 5:56 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100