Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Фестивалимо!
   Після повернення з черкаського фестивалю "Мереживо казкове", з дипломом "За кращу роль другого плану"(!?) Івану Кучеруку (виконавець головної ролі Вовка" у виставі "Вовк і семеро козенят"), увесь колектив активно узявся за останні приготування до власного форуму.

   Очікування на обіцяне відокремлення "лялькової частини" від "Вересневих самоцвітів" у самостійний фестиваль завершилися позитивним вирішенням питання за 5 днів до початку форуму, коли уся інформативна продукція (афіші, буклети, програмки) вже були запущені у друк. І ось, настав день відкриття театрального фестивалю "Scene-Fest". Постановку дійства узяла на себе Вікторія Ставріаніді-Стогодюк. Зважаючи на те, що після урочистої частини одразу був запланований показ нашої вистави "Станція...", ми вирішили не влаштовувати тривалого дійства. Тому після театралізованого представлення та кількох вітальних номерів у виконанні дитячих колективів, вже оголосили про офіційний старт нового мистецького форуму.

  Оскільки фінансування цьогорічного заходу дуже мале, у форумі беруть участь лише сім запрошених колективів театрів ляльок України. Свої доробки на фестивалі, присвяченому 80-річному ювілею нашого театру, представлять лялькарі з Кривого Рогу, Миколаєва, Херсона, Житомира, Запоріжжя, Полтави та Черкас. 

  А саме святкування ювілейної дати ми запланували на 18 вересня. Початок заходу - о 16.00.  Тож запрошуємо наших колишніх працівників, друзів, колег, глядачів і прихильників театру завітати на урочистості. Будемо дуже раді і щирим меценатам! Чекаємо на вас! До зустрічі!

 

 
September 17, 2019, 7:09 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100