Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Поїхали по «кришталь»
  У минулу суботу наші лялькарі – актори Інна Марченко, Іван Кучерук, завмуз Юлія Карпенко та водій Сергій Шульга – виїхали до Херсона на Відкритий фестиваль вистав для дітей «Кришталеві вітрила», де крім одинадцяти українських театрів, беруть участь і молдовські колеги з театру «Гугуце».
    Витративши кілька годин і купу нервів на подолання сумнозвісного «напрямку» шляху Н-14, наші театрали спочатку завітали до миколаївських колег (там зараз теж проходить фестиваль «Кришталева лялька»), де мали змогу трішки відпочити і подивитися чудову виставу господарів «Ханума». 
    У понеділок артисти гідно відпрацювали свій спектакль, «Пригоди маленького автомобільчика» Ю.Тітарова, у садку та школі Херсона (згідно плану організаторів фестивалю). Повчальна історія дуже сподобалася і дітям, і педагогам, які щиро дякували виконавцям за актуальну тематичну виставу та  майстерну гру.
   А учора, 8 жовтня, Жужик та його друзі приймали захопливі відгуки колег та глядачів фестивальної програми. Судячи з активного і безпосереднього сприйняття сценічних подій, вистава мала успіх.
  Закінчиться мистецький форум завтра,10 жовтня. Тоді і стане відомо, чи потрапить у якусь номінацію (за оцінкою дитячого журі) наша команда. А поки що колективу вручили диплом та фестивальні подарунки.
  Дякуємо нашим колегам, господарям фестивалю, за гостинність і яскраві емоції! Нехай живе і процвітає наша велика Лялькова родина!
October 9, 2019, 11:56 am

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100