Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Про святкові вихідні і не тільки
  Наприкінці минулого тижня колектив театру пережив кілька святкових подій. Спочатку наші лялькарі відвідали урочистості з нагоди Дня працівників культури, які відбулися у драмтеатрі. 

  А наступного дня, заступник директора театру Наталія Харковенко привітала зі святом усіх присутніх  на робочому місці. 


  Також з нагоди свята, ми організували та провели екскурсію "За лаштунками" для маленьких відвідувачів. Вони зі щирою цікавістю розглядали експонати у кабінеті головної художниці, Оксани Шарій, та знайомилися з секретами народження ляльок.

  А у суботу та неділю, після перегляду вистав, на стаціонарних глядачів чекали веселі розважальні програми з запальними танцями від нового члена нашої театральної родини, педагога-організатора Елеонори Мудрої. Проведені нею ігри дуже сподобалися малечі і їхнім батькам. Тож ми зичимо дівчині якомога швидше набути необхідний професійний досвід на театральній ниві і успішно розвивати свою творчість.

 А ще у неділю ми дочекалися приїзду творчої групи черкаських лялькарів, які в рамках обмінних гастролей, впродовж поточного тижня, будуть радувати дітвору чудовою і доброю історією "Золоте Курча" В.Орлова.   


   Численні вітання та побажання з нагоди 60-річного Ювілею, 9 листопада приймав у телефонному режимі та у соцмережі директор театру, заслужений працівник культури України Григорій Педько (наразі знаходиться у відпустці). За чотири десятиліття трудової діяльності у різних закладах культури і мистецтва, 21 рік Григорій Миколайович присвятив розвитку саме нашого театру. Завдяки його високому професіоналізму і мудрому керівництву, колектив підкорив багато творчих вершин і має у своєму доробку близько сотні різних нагород, дипломів, премій та інших відзнак. А сьогодні, скориставшись появою директора у театрі, ми швиденько організувалися для особистих вітань. Після слів подяки, квітів і подарунків, митці щиро побажали нашому босу стійко переносити усі негаразди, які інколи трапляються на професійному шляху, і впевнено та натхненно йти до своєї мети! Адже разом ми - сила! 
November 12, 2019, 1:27 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100