Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Творчо насичений день
 Сьогодні зранку на сцені нашого театру відбувся відбірковий тур Міжнародного фестивалю творчості "Натхнення без обмежень", у якому брали участь діти з інвалідністю. Неймовірні емоції викликали у присутніх глядачів пісні, виконані жестовою мовою, і танці дітей, які не чують наш голосний світ. По закінченні виступів, усі учасники отримали дипломи і подарунки від спонсорів.

 А по обіді, наша творча команда, на запрошення дирекції та колективу меморіального музею М.Кропивницького, відправилася на зустріч з учнями ЗОШ №16.  
  Для педагогині-організаторки Елеонори Мудрої ця зустріч була дебютною, але дівчина впоралася із хвилюванням і розповіла школярам про історію створення та діяльність нашого театру.
  Головна художниця Оксана Шарій та художниця-бутафорка Тетяна Царюк познайомили присутніх з процесом роботи над виставою, а також відповідали на питання зацікавленої дітвори, що стосувалися використання різних матеріалів у виготовленні ляльок і реквізиту.
  Виступ заслуженої артистки України Вікторії Ставріаніді-Стогодюк перетворився на справжній майстер-клас з ляльководіння. Спочатку актриса розповіла дітям про існуючі у театрі системи ляльок, а потім влаштувала практичні заняття, де школярі мали змогу спробувати себе у ролі акторів.
  Активність і щира зацікавленість шестикласників приємно вразила наших митців, які від творчого спілкування теж отримали чудовий заряд бадьорості і позитиву.  
 

November 29, 2019, 4:15 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100