![](images/corner_left.png) |
                    УВАГА! У нас КАРАНТИН |
![](images/corner_right.png) |
![](images/stripe.png) |
Шановні мешканці і гості Кропивницького,
любі наші глядачі!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України, розпорядження голови обласної державної адміністрації, наказу директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА, наш театр, з метою запобігання поширенню коронавірусу, скасовує усі заплановані заходи на період до 3 квітня 2020 року.
Зичимо вам найміцнішого здоров'я, сил і наснаги. Бережіть себе і своїх рідних!
До зустрічі у театрі після закінчення карантину! |
![](images/stripe2.png) |
![](images/corner_left2.png) |
March 12, 2020, 2:40 pm |
![](images/corner_right2.png) |