Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    День лялькаря вперше без глядача...
   За понад півтора десятиліття існування професійного свята лялькарів, ми ще жодного разу не відзначали його у таких неймовірних умовах: без традиційної прем'єри, без вистав, без глядачів, без колективу, без театру...


 Карантин і трагічні новини з усього світу, спричинені невідомо ким народженою заразою, змусили людей зачинитися у домівках.


  У пам'яті спливають колись давно прочитані жахливі передбачення: "...Наш світ зміниться до невпізнаваності..." 


Ми ще не ймемо віри попередженням економістів і різних аналітиків, які дедалі голосніше лякають небувалими наслідками нової світової кризи для розвинених країн. А що ж тоді нам?..   Наступного тижня наша влада збирається переглянути бюджет. Чи залишиться у ньому хоч щось для культури і мистецтва, питання риторичне.

 Поки що наші лялькарі працюють дистанційно. Але театр без глядача теж хворіє... І на жаль, щось змінити у цій ситуації ми не можемо. Тож єдине, що нам залишається, виконувати застережні заходи, зберігати здоровий глузд, душевну рівновагу і сподіватися на диво, у яке щиро вірять наші маленькі глядачі. Усім найміцнішого здоров'я, терпіння, світлих думок і здійснення казкових мрій!


Зі святом, шановні, з Днем лялькаря!
March 22, 2020, 10:42 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100