Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Продовжуємо креативити на відстані
Дистанційний режим для театрально-видовищних закладів урядовці знову подовжили. Цього разу до 22 травня. На жаль...
  Тому ми вимушені продовжити креативити онлайн. Зустрівшись у театрі, актори обговорили подальшу діяльність та приступили до роботи над втіленням нових інтернет-проєктів.
  Вже цього тижня ми плануємо представити нашим гладачам ще один різновид театру. Реквізит, за ідеєю актриси Вікторії Ставріаніді-Стогодюк, виготовила головна художниця Оксана Шарій. Запис казочки має відбутися у середу. Залишається трішки почекати.
  Виконавці ролей вистави "Мийдодір" отримали перекладений завлітом текст п'єси, тож віднині матимуть час для роботи над україномовною версією.
  А молодіжна частина трупи готує інтерактивний сюрприз для травневих іменинників. Просимо батьків наших маленьких глядачів надіслати у месенджер на "Фейсбук" фото малечі, хто відзначає День народження у травні, вказавши прізвище, ім'я та вік дитини (якщо бажаєте отримати привітання від казкових персонажів).
  Усі інші працівники теж продовжують роботу, періодично зустрічаючись для коригування дій, адже театр - це великий і своєрідний живий організм, який потребує постійної уваги і турботи. Та й звіти ніхто не відміняв.
May 4, 2020, 10:29 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100