Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Нові інтернет-проєкти готові до зустрічі з глядачем
  Спілкування з глядачем посередництвом відеопоказу вистав колишнього театрального репертуару зовсім не радує наших митців. Тому постійне відтермінування звичного робочого ритму підштовхнуло лялькарів до дій і сприяло появі нових креативних стартапів.
 Молодіжна частина артистичної трупи (Інна Марченко, Максим Борисов, Іван Кучерук та Лілія Дяченко) підготувала для малечі розваги зі знайомими пустотливими мишенятами - Хрумкою і Хрустиком, та їхніми гостями.
 Відео "Хрумка і Хрустик на самоізоляції" 5 травня було завантажене на Ютюб-канал https://youtu.be/VLG5CYG66Jo, а також викладене на нашій сторінці у соцмережі "Фейсбук".
 А сьогодні ще один новий інтернет-проєкт "Театр-анімашечка" (настільний паперовий театр), який народився завдяки творчим ідеям актриси В.Ставріаніді-Стогодюк, теж готовий до зустрічі з глядачем. Сам процес створення та знімання казочки виявився для наших творців незвичним, але, водночас, цікавим, емоційним і дуже корисним досвідом, який одразу сприяв появі нових задумів.
 Герої першої вистави "Рукавичка" вже чекають на своїх глядачів на сторінці театру у "Фейсбук" та на Ютюб-каналі https://youtu.be/osxOev9LqNk .
  А ми зичимо приємного перегляду і чекаємо на відгуки.
May 8, 2020, 3:55 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100