Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Ми за вами так скучили!
  У суботу вранці, вкотре перевіривши усе санітарне приладдя, ми з хвилюванням почали очікувати на гостей. І коли перша трійця глядачів зайшла на театральне подвір'я, радість від зустрічі переповнювала усіх присутніх.
 Висловивши щирі слова прихильності нашим лялькарям та пройшовши усі необхідні процедури, маленькі і дорослі театрали зручно розташувалися у залі на відведених місцях.
  Ведуча, від імені усього колективу, щиро зізналася, що ми дуже сумували за своїми глядачами і тому дуже раді зустрічі. А потім малеча, впродовж усього часу із захватом аплодувала виконавцям та героям пригодницької казки «Айболить і Бармалей».
   У неділю, на перегляд повчальної історії «Готель «У Мурзика», знову зібралася гарна компанія щирих театралів. Чудова енергія позитиву і добра просто огортала кожного глядача і надихала та наповнювала душу приємним теплом.
  Після закінчення вистав дітвора, зберігаючи необхідну дистанцію, ще трішки повеселилася, виконуючи ігрові завдання, та отримала солодкі гостинці на прощання.
  Сподіваємося, наша подальша діяльність буде поступово розширюватися. А ви щоб були нам здорові!
July 6, 2020, 3:45 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100