Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Незабаром у нас прем’єра!
 Кілька днів залишилося до прем’єри музичної інтерактивної казки «Як Микита з ярмарку йшов». Наразі тривають репетиції вокальних партій виконавців і відшліфовуються технічні моменти при зміні декорацій та освітлення.
  У перші вихідні серпня ми плануємо представити свою нову роботу глядачам.  
Сподіваємося, що повчальна історія про Півника і мишенят з відомої української народної казки, яка вчить працьовитості і засуджує ледарів, сподобається маленьким театралам. Адже за задумом творців, під час вистави, діти не лише спостерігатимуть за сценічними подіями, а й зможуть долучитися до «праці», виконуючи інтерактивні ігрові завдання.
  А вже 2 серпня, у неділю, ми чекатимемо відвідувачів на закриття 81-го театрального сезону. Розважальна програма з ростовими ляльками відбуватиметься на театральному подвір’ї. Для малечі ми підготували веселі ігри, конкурси, світлини з мультяшними героями та солодкі дарунки.
   А якщо до 30 липня на конкурс «Кращий глядач сезону» встигнуть зареєструватися постійні глядачі, які назбирали більше 15 квиточків з наших вистав, то ми обов’язково нагородимо їх гарними призами.
  Чекаємо на вас.
July 28, 2020, 4:35 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100