Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    82-й театральний сезон стартував!
Цими вихідними наш колектив відзначав одразу кілька приємних і святкових подій.
 У перший день після відпустки відбулися загальні збори колективу. Директор театру Григорій Педько, окресливши найближчі плани, привітав з весіллям наших молодят - акторів  Максима і Лілію Борисових.
  Потім вітання з новою посадою, головного режисера театру, приймала Вікторія Ставріаніді-Стогодюк. І на завершення – завліт Наталія Педько, - з 20-річчям діяльності у театрі.

 А у суботу, 22 серпня, ми відкрили 82-й театральний сезон. Веселі ігри, танці і розваги з феєю Веселункою та дядечком Пограєм відбувалися на театральному подвір’ї. 

 А по закінченні казки «Пригоди у крижаному королівстві», наша команда з виставою «Вовченя з казкової торби» відправилася на гостини до мешканців с.Лозуватка.


  Наступного дня, після стаціонару, був вечірній виїзд з виступом у дендропарку, до Дня Прапора. Відвідувачам парку ми представили казку «Їжачок-хитрячок».
  А сьогодні у театрі ми влаштували святкову програму до Дня Незалежности України. Дітвора разом з дорослими активно брала участь у вікторині, іграх і танцях. На останок, як завжди, на малечу чекали солодощі і фото з кумедним смішариком.
  Старт був вдалим, як на сьогоднішні умови, адже карантин ще не закінчився. Дуже хочеться, щоб усі наші творчі задуми були втілені, а глядачі мали змогу вільно відвідувати кожен захід театру. Тож будемо сподіватися.
August 24, 2020, 6:17 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100