Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Зимові новорічні пригоди закінчилися
  7 січня наші забавні герої детективної казки "Крадіжка в новорічну ніч" завершили свої святкові пригоди і відправилися на заслужений відпочинок.
  Загалом, за період зимових канікул, в умовах карантинних обмежень, у нас на виставах побували понад 800 глядачів, що (!)вдесятеро менше, ніж у минулому році.
  Веселі розваги з Дідом Морозом та Снігуронькою, на жаль, теж відбувалися на відстані. Та хоча діти і залишалися на своїх місцях, все одно із задоволенням  активно виконували танцювальні руханки і завдання під запальні мелодії.

  В останній день, за 5 хвилин до закінчення програми, у театрі (і в усьому мікрорайоні) раптово зникло світло, тому Снігурці і Діду Морозу довелося імпровізувати, замінивши запальний танок на інші розваги. Та глядачі поставилися з розумінням і своїми телефонними ліхтариками створили у залі особливу казкову атмосферу, а по закінченні подякували нашим лялькарям за гарний святковий настрій!

  А ми теж щиро вдячні усім нашим маленьким і дорослим відвідувачам за вірність і незмінну прихильність до театру!  Зичимо міцного здоров'я, родинного тепла і затишку! І чекаємо вас, любі глядачі, після закінчення чергового локдауну! До зустрічі у театрі!


 
January 12, 2021, 1:13 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100