![](images/corner_left.png) |
                    Перші іменинники нового року |
![](images/corner_right.png) |
![](images/stripe.png) |
Учора у нашому театрі, після закінчення фантастичної пригодницької казки "Чарівні дарунки феї Веселунки", під час перегляду якої дітвора активно допомагала героям, відбулася ще й розважальна програма до Дня іменинника. Крім чарівної Леді Баг, малечу вітав один з улюблених смішариків. Провівши веселу руханку, мультяшні персонажі вручили дітям подарунки - кольорові кульки та запрошення до театру. Після святкових віншувань усі маленькі глядачі ще трішки разом пограли і потанцювали. Було весело.
|
![](images/stripe2.png) |
![](images/corner_left2.png) |
January 31, 2021, 12:18 pm |
![](images/corner_right2.png) |