Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Енергетичний обмін – натхнення і враження
 Нарешті, цими вихідними наша глядацька зала тричі наповнювалася численними глядачами, спраглими до яскравих емоцій і культурних вражень.
  З захватом і активною участю у сценічних подіях дітвора сприймала повчальну історію про маленького нерозважливого Жужика («Пригоди маленького автомобільчика»), який втрапив у халепу, порушивши одразу кілька правил дорожнього руху.
  З неменшою увагою малеча слідкувала і за витівками хитрющої Лиски, яка не лише завдала шкоди селянам, а й довела до біди свого побратима Вовка.
   Недільне вітання юних лютневих іменинників теж було веселе і запальне, бо на свято завітали особливі гості – улюблені мультяшні персонажі Ельза і Олаф.
    Чудовою атмосферою порадували нас і дорослі театрали, які стали свідками неймовірного експерименту зі створення покращеної людської породи(«Собаче серце»).
  Судячи з теплих відгуків дорослої публіки, активного обговорення та радісних облич дітвори, культурно-мистецьке дозвілля у театрі вдало поєднало приємне з корисним.
  А творчий склад театру, особливо, зайняті у постановках актори, отримали натомість величезний заряд позитиву та життєдайної енергії. Саме такий обмін і зворотна віддача зали надихають митців і спонукають до нових звершень. Дякуємо вам, любі наші театрали!  
February 21, 2021, 1:58 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100