Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Новини
                    Театральний тиждень
Цього року, до професійних свят ми підготували одразу кілька заходів. На початку тижня відбулася зустріч з педагогами, слухачами курсів підвищення кваліфікації. Після перегляду поетичної драми «Наймичка», досвідчені викладачки з цікавістю слухали розповідь актриси Інни Марченко про наших лялькових мешканців.
  Заплановані для дітей екскурсії та майстер-класи, зважаючи на зростання кількості захворілих в області, ми вирішили трансформувати в інтернет-простір. Наразі готуємо новий ролик для ютуб-каналу, у якому вже знайомі герої відвідають закулісні куточки та цехи театру і в ігровій манері розкриють деякі секрети народження вистав та познайомлять з діяльністю наших митців.
 А тим часом, учора, 19 березня, у музеї мистецтв відкрилася виставка наших експонатів «Театральне задзеркалля кропивницьких лялькарів", на якій уперше, крім ескізів та макетів, представлені цілісні декорації («Дорога до Віфлеєму»), костюми та ляльки з кількох вистав, фото-сюжети, афіші, програмки та інша атрибутика. Частинку експозиції зайняли роботи колишнього головного художника театру Василя Остапенка.
  Виставка діятиме впродовж цілого тижня, тож хто бажає ближче познайомитися з нашим творчим життям, запрошуємо завітати до музею мистецтв. А ми дякуємо усім, хто доклав старань і зусиль для здійснення творчого задуму!
   У неділю, 21 березня, з нагоди Міжнародного дня лялькаря, у театрі ми покажемо музичну казку «Їжачок-хитрячок», а також влаштуємо святкові розваги з ростовими ляльками, конкурсами, вікторинами і танцювальним флешмобом.
  Завершити святковий тиждень плануємо 27 -28 березня прем’єрою концертної програми для дорослих глядачів «Магічне задзеркалля». Хто має бажання привітати наших митців з професійними святами, запрошуємо до театру!
     
March 20, 2021, 8:54 pm

Повернутись до новин
© 2009-2011. Ідолов Станіслав. Всі права захищені.
Rambler's Top100